Jak s dětmi mluvit o sexu, manželství a rodičovství

Neohodnoceno
Jak s dětmi mluvit o sexu
119 Kč –30 %

Téma knížky – jasně vyjádřené v jejím názvu – je zpracováno odborně jak z hlediska pedagogického, tak z hlediska dotyčných lékařských oborů.

119 Kč –30 % 83 Kč
Skladem

Autorka správně vychází z požadavků vývojové psychologie i z dnes tak důležitého požadavku „neodbourávat dětství“. Doporučuje se všem rodičům i pedagogům.

MUDr. Ilona Burdová se narodila roku 1970 v Brně. V roce 1995 úspěšně zakončila studium na Lékařské fakultě Masarykovy univerzity v Brně. Pracuje jako lékařka na Psychiatrické klinice v Brně, specializuje se hlavně na psychoterapii. Ve své praxi se zabývá i problémy souvisejícími s náboženskými otázkami. Na toto téma napsala dvě knihy: Křesťanská psychoterapie (2006) a Křesťan a normalita, křesťan a duševní nemoc (2009). Také opakovaně přednášela pro odborníky na duchovních obnovách (témata: Sebepřijetí jako duchovní úkol, Deprese jako civilizační choroba, Jak může křesťanství napomoci v léčbě duševních poruch aj.). V poslední době přednáší i pro rodiče a pedagogy na téma Jak s dětmi mluvit o sexuálních otázkách. Je vdaná a má dvě děti.

Kategorie: Ostatní
Hmotnost: 0.18 kg
Autor: Ilona Burdová
Formát: 13x20 cm, lepená vazba, 142 stran

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení