Jak s dětmi mluvit o sexu, manželství a rodičovství

Jak s dětmi mluvit o sexu
119 Kč –30 %

Téma knížky – jasně vyjádřené v jejím názvu – je zpracováno odborně jak z hlediska pedagogického, tak z hlediska dotyčných lékařských oborů.

119 Kč –30 % 83 Kč
Skladem

Autorka správně vychází z požadavků vývojové psychologie i z dnes tak důležitého požadavku „neodbourávat dětství“. Doporučuje se všem rodičům i pedagogům.

MUDr. Ilona Burdová se narodila roku 1970 v Brně. V roce 1995 úspěšně zakončila studium na Lékařské fakultě Masarykovy univerzity v Brně. Pracuje jako lékařka na Psychiatrické klinice v Brně, specializuje se hlavně na psychoterapii. Ve své praxi se zabývá i problémy souvisejícími s náboženskými otázkami. Na toto téma napsala dvě knihy: Křesťanská psychoterapie (2006) a Křesťan a normalita, křesťan a duševní nemoc (2009). Také opakovaně přednášela pro odborníky na duchovních obnovách (témata: Sebepřijetí jako duchovní úkol, Deprese jako civilizační choroba, Jak může křesťanství napomoci v léčbě duševních poruch aj.). V poslední době přednáší i pro rodiče a pedagogy na téma Jak s dětmi mluvit o sexuálních otázkách. Je vdaná a má dvě děti.

Kategorie: Ostatní
Hmotnost: 0.18 kg
Autor: Ilona Burdová
Formát: 13x20 cm, lepená vazba, 142 stran
Zpět do obchodu