Pod vládou narcise

Neohodnoceno
Pod vládou narcise
189 Kč –50 %

Pod vládou NARCISE aneb Co je v sázce, když popřeme rozdíl mezi pohlavími.

189 Kč –50 % 95 Kč
Skladem

Dílo je vyhraněné svým programem obrany proti ideologizaci genderu. Vede čtenáře k pochopení, že pohlavní identita je biologická a že sexuální orientaci je třeba vidět jako záležitost inspirovanou a rozvíjenou v procesu socializace. Rovněž k tomu, že nejen homosexualita, ale i narcismus jsou psychosociální nedostatek, který má psychický a sociální, nikoli biologický původ.

Autor knihy Mons. Tony Anatrella je kněz, psychoanalytik a odborník v oboru sociální psychologie. Kniha Pod vládou narcise je aktuálním příspěvkem do série publikací, které se objevují již od poloviny 20. století a analyzují kritické faktory doby, ve které lidé žijí. Věnuje se úloze narcismu – vlády sebestřednosti, který se silně promítá do degradace hodnoty manželství a vede k podpoře homosexuality a homosexuálních svazků. Problém narcismu chápe Anatrella i v širších souvislostech jako významný faktor zhoršující se kvality sociálních vztahů, hroucení hodnot, krizi etiky a práva a jako součást úpadku tvořivých sil naší přezrálé senzitivní kultury zaměřené hlavně na konzum, úspěch, užitek a požitky.

Kategorie: Ostatní
Hmotnost: 0.12 kg
Autor: Tony Anatrella
Formát: A5, 188 stran, lepená vazba

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení