Responsoriální žalmy pro všechny příležitosti liturgického roku

Neohodnoceno
Akce
Žalmy1
890 Kč –22 %

Soubor sestává ze dvou svazků formátu A4 (vazba V8) o celkovém rozsahu 800 stran

890 Kč –22 % 690 Kč
Skladem

Obsahem jsou zhudebněné responsoriální žalmy (vč. těch, jež jsou převzaty z jiných biblických spisů) pro všechny liturgické příležitosti, s nimiž se počítá v mešních lekcionářích (neděle i všední dny liturgického roku, vlastní i společné texty pro svátky svatých, mše spojené s určitými obřady, votivní mše a mše za zemřelé) a v Obřadech pokání (společné slavení svátosti smíření a kající pobožnosti). Pro některé významné příležitosti je dále připojeno čtyřhlasé zpracování odpovědi i žalmových veršů pro smíšený sbor (ad lib. s doprovodem varhan).

První svazek je opatřen částečným orientačním rejstříkem; druhý svazek obsahuje celkový rejstřík spolu s přehledem žalmových odpovědí.

Celý soubor je poměrně rozsáhlý, což se samozřejmě odráží na prodejní ceně, která je stanovena na 890,- Kč (vč. DPH – první a druhý svazek jsou samostatně neprodejné). 

S vědomím, že jde o poměrně vysokou investici, vám předkládáme možnost cenově zvýhodněné objednávky na našem webu za akční cenu 690,- Kč včetně DPH.

Tato akce bude časově omezena.

Kategorie: Knihy
Autor: Jiří Plhoň
Formát: formátu A4 (vazba V8), celkový rozsah 800 stran

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení