Uzdravení skrze víru

Uzdravení skrze víru
129 Kč –49 %

Kniha rozhovorů s teologem a psychoterapeutem P. Michaelem Marschem, který má vlastní zkušenosti s darem uzdravování a spoluvytvářel hnutí charismatické obnovy

129 Kč –49 % 65 Kč
Skladem

Kniha rozhovorů s teologem a psychoterapeutem P. Michaelem Marschem, který má vlastní zkušenosti s darem uzdravování a spoluvytvářel hnutí charismatické obnovy. V bývalém klášteře Heiligkreuztal založil komunitu, která s láskou a modlitbou pečuje o duševně a tělesně nemocné lidi.

V posledních desetiletích prodělává medicína úžasný rozvoj – existují stále dokonalejší zobrazovací metody, společnost vydává miliony na vývoj nových léků, pořádají se konference a symposia …, ale pacientů neubývá. Naše společnost je blahobytná, máme tolik jídla, že se mnozí lidé stávají obézními. Máme mnoho možností seberealizace, užívat si, cestovat …, a přesto mnozí lidé nejsou šťastni. Autor Michael Marsch čerpá ze své prožité zkušenosti péče o duševně a tělesně nemocné lidi a hovoří o mnoha věcech ze svého života naprosto otevřeně. Když čtenář čte o nezdarech, úzkostech, nadějích i zklamání druhého, nalézá v textu sebe samotného. Četba tak není pouhým poučením, ale společnou cestou našimi životy a životem autora, na kterém lze objevit mnoho cenného.

Kategorie: Knihy
Hmotnost: 0.15 kg
Autor: Michael Marsch
Formát: 13x20 cm, lepená vazba, 132 stran
Zpět do obchodu