Uzdravení skrze víru

Neohodnoceno
Uzdravení skrze víru
129 Kč –50 %

Kniha rozhovorů s teologem a psychoterapeutem P. Michaelem Marschem, který má vlastní zkušenosti s darem uzdravování a spoluvytvářel hnutí charismatické obnovy

129 Kč –50 % 65 Kč
Skladem

Kniha rozhovorů s teologem a psychoterapeutem P. Michaelem Marschem, který má vlastní zkušenosti s darem uzdravování a spoluvytvářel hnutí charismatické obnovy. V bývalém klášteře Heiligkreuztal založil komunitu, která s láskou a modlitbou pečuje o duševně a tělesně nemocné lidi.

V posledních desetiletích prodělává medicína úžasný rozvoj – existují stále dokonalejší zobrazovací metody, společnost vydává miliony na vývoj nových léků, pořádají se konference a symposia …, ale pacientů neubývá. Naše společnost je blahobytná, máme tolik jídla, že se mnozí lidé stávají obézními. Máme mnoho možností seberealizace, užívat si, cestovat …, a přesto mnozí lidé nejsou šťastni. Autor Michael Marsch čerpá ze své prožité zkušenosti péče o duševně a tělesně nemocné lidi a hovoří o mnoha věcech ze svého života naprosto otevřeně. Když čtenář čte o nezdarech, úzkostech, nadějích i zklamání druhého, nalézá v textu sebe samotného. Četba tak není pouhým poučením, ale společnou cestou našimi životy a životem autora, na kterém lze objevit mnoho cenného.

Kategorie: Knihy
Hmotnost: 0.15 kg
Autor: Michael Marsch
Formát: 13x20 cm, lepená vazba, 132 stran

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení